Edukacja szyta na miarę - konferencja

8 listopada w auli naszej szkoły przy ul. Lipowej 9 odbyła się konferencja metodyczna pt. : „Nowe trendy w edukacji - Edukacja szyta na miarę ". Przybyło na nią ponad 200 nauczycieli z powiatu średzkiego, którzy w obliczu wyzwań we współczesnym nauczaniu zapragnęli poszerzyć swoje kompetencje. W spotkaniu uczestniczyli również: Piotr Mieloch - Burmistrz Miasta Środa Wlkp., Ksenia Herbst - Buchwald Dyrektor ODN w Poznaniu, Danuta Hulewicz - Dyrektor Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Środzie Wlkp., Anna Gruszczyńska - Dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Środzie Wlkp., Małgorzata Bartkowiak - Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Środzie Wlkp., a także Małgorzata Kaczmarek - Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta i Gminy w Środzie Wlkp. W przedsięwzięciu uczestniczyli nauczyciele przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych, dla których przygotowano ciekawe wykłady oraz 16 warsztatów metodycznych zaplanowanych przez doradców metodycznych z ODN w Poznaniu. Całe wydarzenie koordynowała pani Agnieszka Pawłowska – Machunik doradca metodyczny oraz nauczycielka edukacji wszesnoszkolnej w naszej szkole.