Festyn SP2

Festyn rozpoczynamy na  Starym Rynku biegiem ulicznym.  Uczestnicy biegną ulicą Dąbrowskiego. Meta pod szkołą przy pomniku Dąbrowskiego. Wszyscy uczestnicy biegu muszą być wcześniej, ponieważ rozpoczynamy punktualnie o 14.00. Burmistrz Miasta pan  Piotr Mieloch ufundował medale dla wszystkich uczestników  i puchary za zajęcie I, II i III miejsca w kategoriach klas I-III i IV- VIII.  Po biegu wszystkie atrakcje w budynku i na placu wokół szkoły. Czekamy na wszystkich, zapewniamy atrakcje. Szczegóły w załączniku. Część atrakcji jest symbolicznie płatna. Spośród wszystkich biorących udział w naszych atrakcjach zostanie wylosowana nagroda, którą Państwo zobaczą na naszym festynie. Nagrodę ufundował także Burmistrz Srody  Piotr Mieloch. W kawiarenkach będzie można zakupić pyszną kawę z ciastem, a przy grillu kiełbaskę z bułką. Mamy nadzieję, że dopisze nam również pogoda.

W imieniu Stowarzyszenia Nasza Dwójka i Rady Rodziców
Agnieszka Machunik