Walizka pierwszej pomocy

Pomimo trwających wakacji w naszej szkole co i rusz coś się dzieje. W ubiegłym tygodniu do szkoły przy ul. Dąbrowskiego dotarł przedstawiciel firmy TWININGS - producenta popularnych i pysznych herbat z niezwykłym darem: walizką pierwszej pomocy medycznej.
Firma Twining and Company Sp. z o.o. z siedzibą w Swarzędzu postanowiła w konkretny sposób pomóc naszej szkole i wyposażyć w bardzo potrzebną i praktyczną torbę, którą można zabrać wszędzie tam, gdzie pojawi się potrzeba udzielenia pierwszej pomocy.
Nie raz zdarza się tak, że na placu zabaw, na zajęciach wychowania fizycznego lub w świetlicy konieczne jest opatrzenie skaleczenia czy założenie opatrunku. W takich sytuacjach doskonale sprawdzi się podarowana walizka, w której znajduje się wszystko to, co może być potrzebne w razie wypadku: opatrunki, plastry, bandarze, kołnierz i szyny ortopedyczne oraz koce termiczne.
Mamy nadzieję, że walizka będzie używana rzadko: oby zdarzenia, w konsekwencji których konieczne będzie skorzystanie z walizki, nie przytrafiały się często, jednak fantastycznie jest mieć świadomość, że w razie wypadku pracownicy szkoły mają pod ręką podarowaną walizkę.
W imieniu całej społeczności szkoły z całego serca dziękujemy firmie Twining and Company Sp. z o.o. za ten dar.