Przeskocz do treści

Zwycięstwo w Polonia Cup

W niedzielę 21 stycznia 2018 uczniowie z klas piątych wzięli udział w prestiżowym turnieju piłki nożnej Polonia Cup. Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Środzie Wlkp., którzy na co dzień trenują w klubie sportowym Polonia Środa spisali się świetnie odnosząc zwycięstwo w turnieju. Ogromny wyróżnieniem był wybór najlepszego zawodnika oraz bramkarza turnieju. Bramkarzem został wybrany Bartosz Muczke, który nie został pokonany w cały turnieju. Najlepszym zawodnikiem został Jeremi Zaganiaczyk, który jest uczniem oddziału sportowego, widać że praca jaką wykonuje podczas 10 godzin tygodniowo w szkole oraz dodatkowo na treningach nie jest czasem zmarnowanym. Wszystkim uczniom naszej szkoły biorącym udział w turnieju gratulujemy.

Uczniowie biorący udział w turnieju: B.Muczke, B.Toboła, J.Zaganiaczyk, M.Grzelczak, G.Graf, T.Skrobich, Sz.Domański, J.Wichłacz, A.Mieloch, A.Szarzyński, K.Bartowiak.

Leszek Maźwa