Przeskocz do treści

X Międzypowiatowy Festiwal Piosenki Anglo- i Niemieckojęzycznej dla Szkół Podstawowych

Środa Wlkp.,4.02.2019r.

Zaproszenie

Nauczyciele języków obcych wraz z Dyrekcją Szkoły Podstawowej Nr 2  z Oddziałami Integracyjnymi w Środzie Wlkp. serdecznie zapraszają uczniów Państwa szkoły do wzięcia udziału w X Międzypowiatowego Festiwalu Piosenki Anglo- i Niemieckojęzycznej dla Szkół Podstawowych, który odbędzie się 13 marca 2019r. (środa) o godz. 12.30 w budynku szkoły przy ulicy Lipowej 9.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Konkursu (załącznik nr 1).  Formularz zgłoszeniowy (załącznik nr 2) oraz podkłady należy odesłać do 18 lutego 2019r. na adres: festiwaljezykowobcych@gmail.com. Zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz wykorzystanie wizerunku dla uczestników i nauczycieli należy przekazać w dniu konkursu podczas rejestracji. 

Koordynatorzy  Konkursu
Anna Wnuk (608 444 916)
Anna Janczakowska (513 055 366)
Barbara Pucek (695 344 632)

Dokumenty do pobrania:

Regulamin
Formularz zgłoszeniowy
Nauczyciel - zgoda na wykorzystanie wizerunku
Uczestnik - zgoda na wykorzystanie wizerunku
Nauczyciel - zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Uczestnik - zgoda na przetwarzanie danych osobowych