Przeskocz do treści

Śniadanie z książką

Jak co roku do akcji "Ożywianie czytelnictwa" włączyła się Pani Ola - logopeda szkolny. W ramach swoich działań czytelniczych w każdy wtorek w klasie 2b i 2d organizuje "Śniadania z książką", podczas których dzieci słuchają fragmentu książki.oraz same mają możliwość doskonalenia umiejętności głośnego czytania.
W styczniu uczniowie rozwiązywali zagadki detektywistyczne. Obie klasy wykazały się pomysłowością rozwiązań oraz logicznym myśleniem. Brawo!

Drodzy Rodzice, zachęcam Was, abyście w codziennej gonitwie znaleźli czas na czytanie swoim dzieciom. Codzienne wspólne czytanie oraz rozmowa o książce uczą języka, myślenia, wartości, rozwijają wyobraźnie oraz przekazują wiedzę. Ponadto głośne czytanie to doskonałe ćwiczenie logopedyczne:)

Pozdrawiam
Ola Szulczyńska