Ogłoszenia grudniowe

1. Dziękujemy uczniom klasy 5A za wykonanie interesującej gazetki na temat Narodowego Święta Niepodległości.

2. Dziękujemy wszystkim, którzy 21 listopada  (Dzień Życzliwości i Pozdrowień), nie zapomnieli o żółtym elemencie stroju.

3. Prosimy, pamiętajcie o świątecznym wystroju klas. Wasze pomysły ocenimy 17 grudnia 2018 r

4. Nagrodzimy klasę, której uczniowie 6 grudnia nie tylko przyniosą do szkoły najwięcej czerwonych czapek,  ale postarają się też o inne elementy stroju  św. Mikołaja.

5. Czekaliście, czekaliście, aż się doczekaliście – hura! Rzut kaloszem już 6 grudnia na przerwie obiadowej przy platanie  na dużym boisku szkolnym, klasę reprezentuje jeden uczeń.

6. 6 grudnia szukamy w szkole czapek św. Mikołaja, rozglądajcie się uważnie, jeśli znajdziecie czapkę zgłoście się do opiekunów Samorządu Uczniowskiego.

7. Bierzemy udział w akcji Góra Grosza, na podpisane słoiki czekamy do 10 stycznia 2019 r. Prosimy o policzenie „grosików” –  liczba monet w poszczególnych nominałach.

8. Przypominamy o możliwości zakupienia kartek świątecznych. Więcej informacji znajdziecie na przenośnej tablicy ogłoszeń, która znajduje się na parterze szkoły.

9. 21 grudnia odwiedzą Was w klasach przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i zapytają o tradycje świąteczne – warto znać odpowiedzi.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Skład rady Samorządu Uczniowskiego:
Julia Buczma kl. 3AG - przewodnicząca
Oliwia Litke kl. 6S - zastępca przewodniczącej