Ogłoszenia marcowe

1. Aktualizujemy gazetki, ozdabiamy nasze sale lekcyjne.
Prosimy o przygotowanie do końca marca wiosennych dekoracji oraz gazetki ściennej Wiosna, ach to ty....

2. Oceniliśmy gazetki walentynkowe - zwyciężyła klasa 6C. Gratulujemy!

3.  Gratulujemy  i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie walentynkowym.

4. Dziękujemy również za piękne serca i oryginalne pączki, wszystkie  Wasze dzieła tak nas urzekły, że komisja ma problemy z wyróżnieniem jednej pracy - wyniki wkrótce.

5. Kwitnąca skrzynka
Uwaga uczniowie, ogłaszamy kolejny konkurs. Prosimy, aby każda klasa przygotowała na początku marca pięknie ozdobioną skrzynkę. Skrzynkę należy napełnić ziemią oraz zasadzić cebule wiosennych kwiatów i posiać nasiona. Kwitnące skrzynki  ocenimy gdy pojawią się kwiaty, prosimy przewodniczących klas, aby zaprosili nas do swojej sali lekcyjnej, uwiecznimy ukoronowanie Waszych zmagań ogrodniczych na zdjęciu. Pamiętajcie o uczciwości, nie kupujemy kwiatów, lecz cebule i nasiona, pielęgnujemy je tzn.: podlewamy, rozmawiamy z nimi, nie używamy wulgaryzmów a kwiaty zachwycą nas barwą i aromatem. Do dzieła!!!

6.   W poniedziałek 25 marca możecie uruchomić wyobraźnię oraz przewietrzyć szafy. To Dzień Szalonych Fryzur i Makijażu! Pomalowane paznokcie, nietypowa fryzura, oryginalny strój to wizytówka tego dnia. Nagrody czekają!

opiekunowie SU

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Skład rady Samorządu Uczniowskiego:
Julia Buczma kl. 3AG - przewodnicząca
Oliwia Litke kl. 6S - zastępca przewodniczącej