Ogłoszenia październikowe

Skład rady Samorządu Uczniowskiego:
Julia Buczma kl. 3AG - przewodnicząca
Oliwia Litke kl. 6S - zastępca przewodniczącej
Julia Bałuch kl.6C - sekretarz/skarbnik
Julia Grabowska kl.4A - sekretarz/skarbnik
Monika Kraszewska kl. 3BG - członek rady
Kaja Małecka kl. 3CB - członek rady
Filip Grześkowiak kl. 7E - członek rady

1.Dynia w roli głównej, czyli typowe i nietypowe cuda z dyni.
Do czego może służyć dynia? Może być lampionem, maską, wazonem, skrzynią. Co można z niej przygotować? Zupę, dżem, ciasto a może chleb? Liczymy na Waszą kreatywność i czekamy na dynie, przepisy, potrawy itp. Prace należy dostarczyć opiekunom Samorządu Uczniowskiego do 29 października.

2. W listopadzie rozpoczynamy tworzenie Księgi Nietypowych Rekordów Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Środzie Wlkp. W tym miesiącu będziemy rzucać kaloszem. Prosimy o wybranie przedstawiciela klasy.

3. Ogłaszamy międzyklasowy konkurs na najładniejszą dekorację z okazji Święta Niepodległości - termin do 5 listopada 2018 r.

4. 31 listopada ogłaszamy Dniem Spódnicy!
Nagrodzimy nie tylko właścicielki oryginalnej, własnoręcznie wykonanej lub ozdobionej części garderoby, ale klasę w której wszystkie dziewczyny, w tym dniu, przyjdą w spódnicy.

5. 21 listopada obchodzimy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, prosimy, aby na godzinie wychowawczej przygotować jedno hasło, które pomoże nam w opracowaniu Dekalogu Życzliwości Uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi. Przygotowane hasła dostarczamy do opiekunów SU

6. Samorząd Uczniowski ocenił jesienny wystrój sal oraz gazetki Nasza klasa. Cudowna jesień ozdobiła sale lekcyjne klas: 8A i 6A. Interesującą gazetkę wykonali uczniowie klasy 3CG - gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie w życie szkoły.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Ogłoszenia wrześniowe: ogłoszenia