Przeskocz do treści

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju dziewcząt i chłopców

W piątek 17 listopada w Nowym Mieście odbyły się Mistrzostwa Powiatu w unihokeju. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły: dziewcząt i chłopców. Jeśli chodzi o grupę chłopców to oprócz naszej reprezentacji zagrały również drużyny z Pławiec, Klęki oraz Słupi Wielkiej. Natomiast wśród dziewcząt rywalizowały te same zespoły oraz dodatkowo zespół z Brodowa. Wszystkie mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Czas trwania jednego spotkania wynosił 8 minut bez przerwy. Zawody były bardzo dobrze przygotowane oraz prowadzone przez organizatora. Wszystkie spotkania stały na bardzo wysokim poziomie sportowym. Każdy z zawodników na boisku wykazał się dobrą postawą fair play i godnie reprezentował swoją szkołę. Jeśli chodzi o wynik sportowy to uczniowie SP2 spisali się bardzo dobrze zajmując odpowiednio drugie miejsce wśród chłopców i dziewcząt. Na uwagę zasługuje fakt, że obydwa nasze zespoły podczas całego turnieju nie straciły nawet jednej bramki
i nie przegrały żadnego spotkania.

Reprezentacja SP2: Maciej Nowik, Bartosz Szymkowiak, Wiktor Małecki, Jan Wójkiewicz, Wojciech Przybylski, Krystian Żelek, Dawid Kaczmarek, Jakub Rzemyk, Tomasz Skrobich, Kacper Ochowiak oraz Amelia Wojtyniak, Oliwia Litke, Oliwia Szczęsna, Dominika Cechmann, Jagoda Chałas, Julita Chomontek, Martyna Szafraniak, Hanna Małolepsza, Oliwia Woźniak, Maria Spławska.
Opiekunowie grupy: Łukasz Kaczałka i Karolina Lewandowska

Łukasz Kaczałka