Przeskocz do treści

Konkursy i festiwale

Środa Wlkp.,15.11.2019 r.

Zaproszenie
Nauczyciele języków obcych wraz z Dyrekcją Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Środzie Wlkp. serdecznie zapraszają uczniów Państwa szkoły do wzięcia udziału w X Międzypowiatowym Konkursie Wiedzy z Języka Angielskiego i Niemieckiego dla Szkół Podstawowych, który odbędzie się 22 stycznia 2020r. (środa) w budynku szkoły przy ulicy Lipowej 9.

 

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Konkursu (załącznik nr 1).  Formularz zgłoszeniowy (załącznik nr 2) należy odesłać do 17 grudnia 2019 r. na wskazany w regulaminie adres e-mail. Zgody na wykorzystanie wizerunku oraz na przetwarzanie danych osobowych dla uczestników i nauczycieli należy przekazać w dniu konkursu podczas rejestracji. Informujemy również, że XI Międzypowiatowy Festiwal Piosenki Anglo- i Niemieckojęzycznej planujemy zorganizować 25 marca 2020 r. (środa)

Koordynatorzy  Konkursu

Anna Wnuk (608 444 916)
Anna Janczakowska (513 055 366)
Agnieszka Wysocka (609 135 125)

Załacznik nr 1: Regulamin X Konkursu Wiedzy - załącznik 1
Załacznik nr 2: Formularz zgłoszeniowy - załącznik 2
Zgody: 
Uczestnik - zgoda na wykorzystanie wizerunku - załącznik 3a
Uczestnik - zgoda na przetwarzanie danych osobowych - załącznik 3b
Nauczyciel - zgoda na wykorzystanie wizerunku - załącznik 4a
Nauczyciel - zgoda na przetwarzanie danych osobowych - załącznik 4b