Konkursy i festiwale

Środa Wlkp.,15.11.2019 r.

Zaproszenie
Nauczyciele języków obcych wraz z Dyrekcją Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Środzie Wlkp. serdecznie zapraszają uczniów Państwa szkoły do wzięcia udziału w X Międzypowiatowym Konkursie Wiedzy z Języka Angielskiego i Niemieckiego dla Szkół Podstawowych, który odbędzie się 22 stycznia 2020r. (środa) w budynku szkoły przy ulicy Lipowej 9.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Konkursu (załącznik nr 1).  Formularz zgłoszeniowy (załącznik nr 2) należy odesłać do 17 grudnia 2019 r. na wskazany w regulaminie adres e-mail. Zgody na wykorzystanie wizerunku oraz na przetwarzanie danych osobowych dla uczestników i nauczycieli należy przekazać w dniu konkursu podczas rejestracji. Informujemy również, że XI Międzypowiatowy Festiwal Piosenki Anglo- i Niemieckojęzycznej planujemy zorganizować 25 marca 2020 r. (środa)

Koordynatorzy  Konkursu

Anna Wnuk (608 444 916)
Anna Janczakowska (513 055 366)