Przeskocz do treści

IX Międzypowiatowy Konkurs Wiedzy z Języka Angielskiego i Niemieckiego dla Szkół Podstawowych

Środa Wlkp.,10.12.2018r.

Zaproszenie

Nauczyciele języków obcych wraz z Dyrekcją Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Środzie Wlkp. serdecznie zapraszają uczniów Państwa szkoły do wzięcia udziału w IX Międzypowiatowym Konkursie Wiedzy z Języka Angielskiego i Niemieckiego dla Szkół Podstawowych, który odbędzie się 7 lutego 2019r. (czwartek) w budynku szkoły przy ulicy Lipowej 9.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Konkursu (załącznik nr 1). Formularz zgłoszeniowy (załącznik nr 2) należy odesłać do 7 stycznia 2019r.na wskazany w regulaminie adres e-mail. Zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz wykorzystanie wizerunku dla uczestników i nauczycieli należy przekazać w dniu konkursu podczas rejestracji.

Informujemy również, że X Międzypowiatowy Festiwal Piosenki Anglo- i Niemieckojęzycznej planujemy zorganizować 13 marca 2019r. (środa)

Koordynatorzy Konkursu

Anna Wnuk (608 444 916)
Anna Janczakowska (513 055 366)
Agnieszka Wysocka (609 135 125)

Dokumenty konkursowe:
Regulamin IX Konkursu Wiedzy - załącznik 1
Formularz zgłoszeniowy - załącznik 2
Uczestnik - zgoda na wykorzystanie wizerunku - załącznik 3a
Uczestnik - zgoda na przetwarzanie danych osobowych - załącznik 3b
Nauczyciel - zgoda na wykorzystanie wizerunku - załącznik 4a
Nauczyciel - zgoda na przetwarzanie danych osobowych - załącznik 4b