„Aktywnie i zdrowo… czyli 6a i 6b na zielonej szkole w Giewartowie”

3 czerwca uczniowie klas szóstych wraz z opiekunami wybrali się na trzydniową wycieczkę do Giewartowa. Gościliśmy w Ośrodku Aktywnego Wypoczynku „Michasiówka”, położonym malowniczo nad Jeziorem Powidzkim. To był niezapomniany czas, pełen emocji, sportowej rywalizacji i dobrej zabawy! Pod czujnym okiem instruktorów mieliśmy okazję sprawdzić się w wielu sportowych konkurencjach i zabawach. Chętnie korzystaliśmy z boisk do piłki nożnej, siatkówki oraz strefy jump. Z zaangażowaniem pokonywaliśmy tor przeszkód i cieszyliśmy się „baloniadą”. Ćwiczyliśmy też celność na zajęciach łuczniczych. Największe emocje wzbudziło jednak pływanie kajakami. Wszyscy radzili sobie doskonale! Był też czas na wspólną zabawę podczas dyskoteki oraz karaoke. Nie zabrakło również zajęć artystycznych, na których każdy z uczestników, przy pomocy farb, stworzył ze zwykłego białego T-shirtu niepowtarzalną, barwną koszulkę – oryginalną pamiątkę zielonej szkoły w Giewartowie.