SPORTOWY DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W dniu 11 października 2024 roku, nasza szkoła zorganizowała wyjątkowy dzień sportowy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, dedykowany uczniom klas 1-3. Celem wydarzenia było nie tylko promowanie aktywności fizycznej, ale także integracja uczniów.

Po krótkiej rozgrzewce, prowadzonej przez nauczycieli wychowania fizycznego, rozpoczęły się różnorodne konkurencje sportowe. Dzieci maiły okazję brać dział w „Wesołych wyścigach”, pokonywać tory przeszkód , rozwijając przy tym swoje umiejętności motoryczne i sprawność fizyczną.

Uczniowie wyszli z uśmiechami na twarzach, a atmosfera radości i współpracy towarzyszyła nam przez cały dzień. Dzięki wspólnej zabawie sportowej uczniowie nauczyli się, jak ważna jest aktywność fizyczna oraz praca zespołowa oraz zasady Fair Play.