Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

11.04.2024 w Parku Łazienki w Środzie Wlkp.. uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Środzie Wlkp. brali udział w Mistrzostwa Powiatu
w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Wszyscy uczestnicy mieli do pokonania dystans ok. 960m. Rewelacyjnie zaprezentowała się uczennica klasy VIII Weronika Jacków zajmując pierwsze miejsce. Bardzo dobrze pobiegł uczeń klasy V Witold Chojnacki zajmując trzecie miejsce. IV miejsce w klasach V zajęła Aniela Przybylska. Anna Hypka zajęła VI miejsce w klasach VII. Miejsce IV w klasach VIII zajęła Agata Stefaniak. VI miejsce w klasach V zajął Timur Tsarenko, w klasach VII wysokie VI miejsce zajał Aleksy Startyński.   Wszystkim reprezentantom Szkoły Podstawowej Nr 2 w Środzie Wlkp. gratulujemy udziału w Mistrzostwach Powiatu.