Przeskocz do treści

Konkurs Fotograficzny rozstrzygnięty!

Konkurs Fotograficzny „Środa Wielkopolska znana i nieznana” był skierowany do uczniów klas 4 – 8, którzy bardzo chętnie wzięli w nim udział. Uczestnicy konkursu odkrywali ciekawe miejsca, wykonywali zdjęcie smartfonem, przygotowywali dalej projekt.
Najczęściej fotografowali oni: Zalew Średzki, Kolegiatę, Bagna Średzkie, przedstawiając te miejsca w oryginalny sposób. Laureatami konkursu oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców otrzymują, gdy zakończy się pandemia:

I miejsce – Amelia Cyka kl.5c
II miejsce – Adrian Żelek kl. 5b
III miejsce – Stanisław Dębowski kl.8s
Wyróżnienie – Antoni Banaszak kl.5c
Wyróżnienie Krzysztof Łuczak kl. 5a

Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział.

Jury: Anna Wnuk i Sara Filipiak

Skip to content