Przeskocz do treści

Pomagamy zwierzętom w schronisku

Świąteczny czas to nie tylko okres radości, ale również czas, w którym szczególnie przypominamy sobie o tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Dlatego też w naszej szkole zorganizowano akcję pomocy dla podopiecznych lokalnego schroniska.
 

Z powodu pandemii miała ona nieco inny wymiar niż w latach poprzednich. Niemniej jednak akcja ta cieszyła się dużym zaangażowaniem ze strony uczniów, którzy codziennie przynosili do portierni szkoły potrzebne dla zwierząt produkty. Dzięki ich ofiarności udało się zebrać sporą ilość karmy, którą w piątek dostarczono do schroniska. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy przyłączyli się do tej akcji i otworzyli swoje serduszka na potrzeby zwierząt.

Dagmara Godziewska

Małgorzata Haremska

Dorota Pernak

 

Skip to content