Przeskocz do treści

Wirtualny Kiermasz Książek

Zapraszamy rodziców, uczniów, nauczycieli i innych pracowników szkoły do wzięcia udziału w Wirtualnym Kiermaszu Książek, który został przygotowany we współpracy z Księgarnią i Hurtownią Taniej Książki. Zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału w kiermaszu. Im więcej osób zainteresuje się kiermaszem, tym większa kwota na gratisy będzie do dyspozycji szkoły.

Zasady kiermaszu są proste: nasza szkoła otrzymała specjalny kod (widoczny również na plakacie poniżej). Po zrealizowaniu każdego zamówienia, za pomocą sklepu internetowego:  www.ksiegarnia-tuliszkow.pl  w polu Dodatkowe informacje należy umieścić  kod: W.ŚRE.ŚRODA.S2, a wtedy do skarbonki Szkoły zostaje odłożona kwota 15% tego zamówienia, którą w dowolnym momencie można wykorzystać na dowolne książki z oferty, np. na lektury do biblioteki szkolnej.
W ofercie księgarni dostępne są książki dla dzieci, młodzieży, poradniki dla dorosłych, kolorowanki, łamigłówki, książki edukacyjne i wiele innych ciekawych pozycji w bardzo korzystnych cenach. Książka jest dobrym prezentem nie tylko na święta. Okazji do jej wręczenia jest bardzo dużo. Oferta jest ważna do końca roku szkolnego.
Zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału w kiermaszu. Im więcej osób zainteresuje się kiermaszem, tym większa kwota na gratisy będzie do dyspozycji szkoły.
Link:
https://liblink.pl/KAvrj31SzA

Anna Heigelmann, Wioletta Kasprzyk

Skip to content