Przeskocz do treści

Konkurs Fotograficzny

Drodzy uczniowie
Zachęcamy Was do udziału w Konkursie Fotograficznym pt.: „Środa Wielkopolska znana i nieznana”. Celem konkursu jest: rozwijanie uzdolnień młodzieży, poznawanie i odkrywanie ciekawych miejsc w naszym mieście. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas 4-8.Obecnie w dobie pandemii, gdy nie macie zbyt dużo okazji na rozwijanie swoich zainteresowań, udział w konkursie będzie dobrym i pożytecznym  sposobem na realizację swoich pasji oraz ciekawą formą spędzania czasu.
Prosimy o  przysłanie 1 zdjęcia w formacie pliku JPG w terminie 23.11-11.12.2020r. na: anna.wnuk@sp2sroda.pl. W tytule maila proszę zaznaczyć: Konkurs Fotograficzny i nie zapomnieć wpisać nazwiska i klasy. Zostaną przyznane miejsca: 1-3 oraz 2 wyróżnienia. Wyniki konkursu ogłosimy na stronie internetowej szkoły, a  nagrody ufundowane przez Rade Rodziców zostaną wręczone po zakończeniu zdalnego nauczania.

Pozdrawiam serdecznie
Anna Wnuk opiekun Koła Fotograficznego

 

Skip to content