Przeskocz do treści

Szkolny Konkurs Plastyczny” Cztery Pory Roku” – Edycja -JESIEŃ

Jesień za oknem. Wszędzie pełno różnokolorowych liści. Przyszedł czas na coroczny konkurs plastyczny dla uczniów  z edukacji wczesnoszkolnej „Cztery Pory Roku”. W ostatnim tygodniu, kiedy odbywały się jeszcze zajęcia w szkole, uczniowie klas I-III  wykonywali prace plastyczne o tej właśnie tematyce. Pogoda za oknem inspirowała małych artystów.  Do komisji wpłynęły prace wykonane prawie wszystkimi technikami plastycznymi. Przeważały prace z użyciem kasztanów, żołędzi, szyszek,  i  liści w jesiennych barwach. Komisja brała pod uwagę    następujące kryteria: samodzielność wykonania pracy, pomysłowość, estetykę wykonania oraz dobór materiałów, z których została wykonana praca.

Oto wyróżnieni i nagrodzeni uczniowie.

KLASY I

I miejsce: Maja Grzechowiak  Ic

II miejsce: Patrycja Muszyńska  Ie

III miejsce: Maria Wieczorek  Ia

KLASY II

I miejsce: Paulina Majda IIe

II miejsce :Agnieszka Grześkowiak IIc

III miejsce: Laura Skotarczak IIb

KLASY III

I miejsce: Mateusz Pawlak IIIb

II miejsce: Kasia Oleszak IIIa

III miejsce: Daniela Zemba IIIb

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i zapraszamy do edycji ZIMA.

                                                                                                              Dagmara Godziewska  Agnieszka Machunik

Skip to content