Przeskocz do treści

Konkurs Empiku „1000 powodów, by czytać”

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzicie, Nauczyciele, Absolwenci,
Sympatycy Naszej Dwójki,

prosimy o oddanie głosu na naszą szkołę, która przystąpiła do konkursu organizowanego przez Empik "1000 powodów, by czytać". Zadanie polegało na przygotowaniu pracy plastycznej. Prezentujemy ją obok oraz poniżej (w większym formacie).

Głosować można od poniedziałku 2 listopada, od godziny 12:00 do 2 grudnia br. Autorem pracy jest Jan Wójkiewicz z klasy 8s. Na zgłoszoną przez szkołę pracę plastyczną może głosować każdy: uczniowie, rodzice, znajomi, lokalni patrioci, miłośnicy książek. Prosimy o oddawanie głosów  codziennie, aby zwiększyć szanse  naszej placówki na wygraną.

https://www.empik.com/biblioteki/zaglosuj

Pracę należało przygotować zgodnie z tematem konkursu,
z wykorzystaniem surowców wtórnych. Konkurs jest skierowany do szkół podstawowych w całej Polsce.
Zwycięża 5 małych (do 120 uczniów) i 5 dużych szkół, które zdobędą największą liczbę głosów. Laureaci konkursu otrzymają 1000 nowych książek  oraz czytniki PocketBook z dostępem do 30 tys. e-booków w aplikacji Empik Go.  W zwycięskich szkołach powstaną również specjalne kąciki do czytania.
Jest o co walczyć.

Wioletta Kasprzyk

Autor pracy konkursowej Jan Wójkiewicz (klasa 8s)

Skip to content