Przeskocz do treści

„Wakacje z rodziną, to jest to!” Wojewódzki Konkurs Fotograficzny

Tematem konkursu było wykonanie fotografii z wakacji spędzonych wspólnie z rodziną, w dowolnym miejscu. Prace uczniów z klas 4- 8 zostały wysłane drogą elektroniczną do 30.09.2020 i teraz czekamy na wyniki.
Przy ocenie fotografii konkursowych będą obowiązywać następujące kryteria: 

  1. pomysłowość i oryginalność,
  2. przejrzystość i zwięzłość kompozycji,
  3. estetyka i forma,
  4. sposób wyrażenia zainteresowań autora, jego emocji i ekspresji oraz nastrój i siła przekazu,
  5. zgodność z tematem konkursowym.

Do konkursu swoje prace zgłosili: Franciszek Zagozda 4a, Antoni Banaszak 5c, Bartosz Mencel 6a, Bartosz Bartkowiak 6b, Alicja Doros 6c, Daniel Rajmund 7b, Jakub Göckel 7s, Bartosz Toboła 8b, Kiril Łazuka 8b, Wiktoria Przygodzka 8c, Julia Bałuch 8c, Oliwia Litke 8s, Stanisław Dębowski 8s i Kacper Ochowiak 8s. 

GRATULUJEMY CIEKAWYCH PRAC I ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W NASTĘPNYCH KONKURSACH. 

Anna Wnuk
Opiekun Koła Fotograficznego

Skip to content