Przeskocz do treści

Komunikat

Szanowni Rodzice!

Podczas  lekcji informatyki wdrażamy obecnie dzieci do pracy z aplikacjami Office365. Każde dziecko otrzymuje kartkę z loginem i hasłem, które należy zmienić podczas pierwszego logowania. Sugerujemy (jeśli jest to możliwe), aby uczniowie wprowadzali to samo hasło, którym logują się do Librusa,
aby było im łatwiej zapamiętać. Niestety wiele dzieci nadal nie zna hasła/loginu
do swojego konta na Librusie – nie potrafi się zalogować.
Jest to niezwykle ważne ze względu na obecną sytuację. W razie gdyby zaszła potrzeba nauki zdalnej, każde dziecko powinno umieć samodzielnie zalogować się na swoje konto  (sprawdzić plan, wiadomości, terminarz...).

Prosimy Państwa o wsparcie – pomoc dzieciom, aby w przypadku konieczności nauki zdalnej wszyscy uczniowie mogli brać w niej udział.

Z uwagi na pilność wdrożenia  umiejętności korzystania przez uczniów ze strony https://www.office.com/ , (a w szczególności  znajdującej się tam aplikacji Teams do nauczania zdalnego), nie będziemy w przyszłym tygodniu realizowały podczas lekcji informatyki tematyki związanej z udziałem w TYGODNIU KODOWANIA. Jednak zachęcamy wszystkie zainteresowane udziałem dzieci
do samodzielnego kodowania w domu. Szkoła nasza została zarejestrowana na dni od 12 do 18 października, a poszczególne klasy otrzymają wiadomość
w Librusie
z krótkim instruktarzem oraz kodem dostępowym do udziału
w wydarzeniu.

Instrukcja logowania do Office: Zobacz

Anna Janczakowska, Alina Krajewska - Groblena 

Skip to content