Szkolni dżentelmeni…

Tegoroczny Dzień Chłopca upłynął pod hasłem „Szalony dzień z wąsem, koszulą i krawatem”. Opiekunowie SU zachęcali wszystkich panów do zaprezentowania swoich wąsów: malowanych, doczepianych, przyklejanych lub na gumce, sumiastych, szlacheckich, zakręconych, przystrzyżonych… oraz prosili o przyjście do szkoły z eleganckim męskim ozdobnikiem na szyi bądź założenie eleganckiej koszuli.

Okazało się, że mamy w naszej Szkole wielu dżentelmenów i to nie tylko tych wybranych przez dziewczęta z każdej klasy. Szarmanccy chłopcy otrzymali słodkie upominki, dziękujemy Radzie Rodziców za finansowe wsparcie. Na uwagę zasługuje nietuzinkowa gazetka na temat Dnia Chłopca zawieszona w holu parteru, społeczność szkolna mogła dowiedzieć się za co dziewczęta cenią swoich kolegów.

Opiekunowie SU