Przeskocz do treści

Konkursy biblioteki szkolnej

Biblioteka szkolna ogłasza dwa konkursy. Pierwszy pod nazwą „Ilustracja do ulubionej książki” adresowany jest do uczniów klas IV – VI. Zadaniem uczestników jest indywidualne wykonanie pracy plastycznej, przedstawiającej ilustrację zdarzenia lub postaci z ulubionej książki. Prace można wykonać dowolną techniką.
Format również jest dowolny. Na odwrocie należy umieścić metryczkę zawierającą: imię, nazwisko, klasę oraz tytuł książki, której praca dotyczy. Prace należy dostarczyć do 30 października 2020 r.
Drugi konkurs pod nazwą „Książka z jesienią w tle” adresowany jest do uczniów klas VII – VIII. Zadaniem uczestników jest wykonanie fotografii, której motywami przewodnimi będą książka i jesień. Fotografie w wersji elektronicznej należy dostarczyć do biblioteki do 30 października 2020 r.

Wioletta Kasprzyk

Skip to content