Wielkopolska w sieci zawodów

Wydarzenie pod Patronatem Honorowym
Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Noc Zawodowców to inicjatywa, która od 3 lat gości
w Wielkopolsce i z entuzjazmem wpisała się
w przestrzeń wielkopolskiego środowiska szkół kształcących w zawodach i pracodawców, będąc jednym z najważniejszych wydarzeń Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu– jednostki organizacyjnej Samorządu Województwa Wielkopolskiego.
Celem przedsięwzięcia jest promocja szkolnictwa branżowego i technicznego, jako szkolnictwa pozytywnego wyboru.

Tegoroczna Noc Zawodowców 2020 Edycja 3.0„Wielkopolska w sieci zawodów” to wydarzenie on-line, które angażuje młodzież ostatnich klas szkół podstawowych, ich rodziców, pracodawców, rzemieślników, doradców zawodowych, nauczycieli kształcących
w zawodach oraz wszystkich, których interesuje tematyka związana z edukacją i rynkiem pracy.
Samorząd Województwa Wielkopolskiego wraz z Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu serdecznie zaprasza do udziału
w tym wydarzeniu.

Startujemy on-line w piątek 2. października 2020 roku o godzinie 17:00.

Szczegóły i program wydarzenia na stronie: www.noczawodowcow.pl

Zapraszamy!