Przeskocz do treści

Zapisy do świetlicy szkolnej

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc i obowiązujące obostrzenia związane z COVID-19, do świetlicy szkolnej dla uczniów klas I – III (przy ul. Dąbrowskiego) przyjmowane będą dzieci tylko rodziców pracujących a do świetlicy szkolnej dla uczniów klas IV – VIII (przy ul. Lipowej) tylko dzieci dojeżdżające.

Wniosek o przyjęcie dziecka do świetlicy należy złożyć do 1 września godz. 15:00 w sekretariacie szkoły lub wrzucić do wystawionego pojemnika w przedsionku szkoły przy ul. Dąbrowskiego.  Formularz dostępny tutaj lub - w formie papierowej - przy wejściu głównym w szkole przy ul. Dąbrowskiego 50.

Świetlica szkolna czynna będzie od 2.09.2020:
przy ul. Dąbrowskiego w godzinach  6:45- 16:00
przy ul. Lipowej w godzinach  7:00 - 15:30

Lista dzieci przyjętych do świetlicy będzie wywieszona na drzwiach szkoły 1 września po godz. 18:00 i na stronie internetowej szkoły.

Skip to content