Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty

W piątek 31 lipca 2020 r. wydawane będą zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty zgodnie z harmonogramem:
godzina 11.00:
8a – boisko pod kasztanem (wejście od nauki jazdy),
8b – orlik,
8c – duże boisko,
8d – duże boisko;
8e – koszykówka (wejście od strony parku).Do szkoły mogą przyjść dzieci zdrowe. Nie ma jednak obowiązku przychodzenia w tym dniu do szkoły. Istnieje również możliwość, aby uczeń/rodzic odebrał zaświadczenie w innym dniu (od 31 lipca 2020 roku) w sekretariacie szkoły.

Wszyscy uczniowie na terenie szkoły, boiska szkolnego, zachowują bezpieczny dystans, stosują maseczki lub przyłbice, zaświadczenia odbierają w rękawiczkach.

Każdy uczeń musi podpisać odbiór zaświadczenia i kopii, w tym celu przynosi własny długopis. Każdy uczeń powinien posiadać papierową teczkę A4 do schowania zaświadczenia.

Uczniowie, którzy przyjdą do szkoły, są zobowiązani zachować wzmożony reżim sanitarny.

Renata Smoczyk