Przeskocz do treści

Uczniowie wyróżnieni odznaką WZOROWY UCZEŃ

 Lista uczniów z klas 1-3 wyróżnionych nagrodą

Rok szkolny 2019/2020

 

 

kl. 1a

1.Julia Królikiewicz

2.Zofia Pankiewicz

3.Adrianna Barczak

4. Iga Kozubińska

5.Natalia Szmytka

6.Nikodem Strugarek

7.Stanisław Szymkowiak

Kl. 1b

1.Belinskyi Yaroslav

2.Chojnacki Witold

3.Gabała Amelia

4.Grabowska Alicja

5.Grochowski Kacper

6.Kabacinski Igor

7.Króczyńska Łucja

8.Lesińska Zuzanna

9.Przybylska Aniela

10.Skotarczak Laura

Kl. 1c

1.Filip Mikołajczak
2.Gabriela Lis
3.Maja Grabowska
4.Kinga Bydołek
5.Maksymilian Kusza
6.Agnieszka Grześkowiak
7.Filip Czubanowski
8.Szymon Bogusławski
9.Marianna Kasprzak
10.Lena Ziętkowska
11. Franciszek Borkowski

Kl. 1d

1.Antonina Brzezińska
2.Julia Czwojdrak
3.Lena Jędrzejewska
4.Tola Wysocka
5.Paulina Majda
6.Roger Mazur
7.Nicole Nowak
8.Bartosz Walkowiak
9.Honorata Flisiewicz
10.Julia Orlich
11.Iga Owsianowska
12.Martyna Zimowska
13.Hubert Ritter
14.Krzysztof Wiechciński
15.Katarzyna Murzynowska

Kl. 1e

1.Marcel Bartocha
2.Daniel Pernak
3.Bartosz Furmański
4.Julia Chojnacka
5.Lena Golec
6.Lena Matuszak
7.Natalia Rybko
8.Martyna Ryś
9.Pola Michalak
10.Dominika Janasik

Kl. 2a

1. Bandosz Zofia
2. Cukrowski Tymoteusz
3. Jaśkowiak Lilianna
4. Herkt Alan
5. Lisiecka Amelia
6. Mikołajczak Marcin
7. Nawrocki Cezary
8. Nowik Ewa
9. Oleszak Katarzyna
10. Stefaniak Patryk
11. Tomczak Maria
12. Turek Szymon
13. Wielińska Martyna
14. Zimoch Jagoda

Kl. 2b

1.Dębowski Maciej
2.Ferdynus Magdalena
3.Frankowska Łucja
4.Idaszek Małgorzata
5.Jankowski Adam
6.Malicka Julia
7.Pawlak Mateusz
8.Rydlewski Aleksander
9.Stefaniak Mikołaj
10.Szymkowiak Julia
11.Taciak Jakub
12..Zemba Daniela
13. Zgirska Julia  

Kl. 2c

1. Janina Balcerowska
2. Michał Cwojdziński
3. Aleksander Czarczyk
4. Nina Draszkiewicz
5. Mikołaj Graczyk
6. Helena Jakubowska
7. Marta Jóźwiak
8. Julia Pawlak
9. Laura Rzemyk
10.Wojciech Szafraniak

Kl. 3a

1.Antonii Torz - Nowak
2. Franciszek Trzmiel
3. Dawid Buczma
4. Julia Urbaniak
5. Martyna Krzysztofiak

6. Blanka Regulska
7.
Franciszek Zagozda
8.
Daniel Szymkowiak

Kl. 3b

1. Magdalena Bochyńska
2. Ewa Domańska
3. Zofia Gburek
4. Gabriel Górliński
5. Michał Koch
6. Anna Margas
7. Adam Płonka
8. Hanna Rode
9. Maja Rybotycka
10. Nadia Stawicka
11. Dominika Szałapieta
12. Natasza Zaremba

Kl. 3c

1.Błachowiak Hanna
2. Błaszak Lena
3. Dimitrov Wiktor
4. Janicka Laura
5. Kaczmarek Szymon
6. Kałużna Zofia
7. Lozovych Yaroslav
8. Mnich Maja
9. Nowicki Michał
10. Ratajczak Ewa
11. Tkaczyk Oskar
12. Waraczewski Leon
13. Wieliński Stanisław

Kl. 3d

1. Mikołaj Bartkowiak
2. Gabriel Fiołka
3. Adam Hypki
4. Magdalena Kryś
5. Julia Łuczak
6. Wiktoria Maciejewska
7. Zuzanna Nasiłowska
8. Mikołaj Owczarek
9. Wiktoria Pruchniewicz
10. Zuzanna Roszak
11. Karol Socha
12. Nikodem Springer
13. Anna Walczak
14. Wiktoria Zawitaj

Kl.3e

1.Zofia Biniarz
2.Filip Dolniak
3.Joanna Fludra
4.Gabriela Gabała
5.Anna Hypka
6.Maria Jendraszak
7.Bartosz Krych
8.Amelia Maćkowiak
9.Zuzanna Trzmiel

Gratulujemy 🙂

Wychowawcy i nauczyciele:)

Skip to content