Przeskocz do treści

Tablica Prymusów, czyli najlepsi spośród nas

Tablica Prymusów, czyli najlepsi spośród nas

                          Rok szkolny 2019/2020

 

 

 

Fludra Marta kl. 4b śr. 6,00

Golec Maria kl. 6s śr. 6,00

Kaczmarek Dawid kl. 7s śr. 6,00

Stanisławska Alicja kl. 4b śr. 6,00

Wójkiewicz Jan kl. 7s śr. 6,00

 

Forysiak Łukasz kl. 6s śr. 5,92

Madaj Mateusz kl. 6s śr. 5,92

Stawicki Kacper kl. 6e śr. 5,92

 

Głowacki Maksymilian kl. 4a śr. 5,91

 

Ambroży Wiktoria kl. 5c śr. 5,83

Grabowska Julia kl. 5a śr. 5,83

Jankowski Kuba kl. 6s śr. 5,83

Kapuściński Rafał kl. 6s śr. 5,83

Kościelniak Paweł k. 8e śr. 5,83

Muszyńska Julia kl. 5c śr. 5,83

Nowik Maciej kl. 6s śr. 5,83

Rutkowski Bartosz kl. 6s śr. 5,83

Szafraniak Martyna k. 8b śr. 5,83

Waszak Nikodem kl. 6c śr. 5,83

 

Cyka Amelia kl. 4c śr. 5,82

Czerwińska Ewa kl. 5a śr. 5,82

Maciejewski Krzysztof kl. 4c śr. 5,82

Muszyńska Michalina kl. 4a śr. 5,82

Pawłowski Wiktor kl. 4a śr. 5,82

Wiechcińska Alicja kl. 4c śr. 5,82

 

Bałuch Julia kl. 7c śr. 5,79

 

Nowak Kamil kl. 8e śr. 5,78

 

Bartkowiak Aleksandra kl. 5s śr. 5,75

Bartkowiak Jakub kl. 5d śr. 5,75

Bukowski Bogumił kl. 5c śr. 5,75

Forysiak Tomasz kl. 6s śr. 5,75

Skrobich Marcin kl. 6s śr. 5,75

 

Hypka Nikola kl. 4b śr. 5,73

Maćkowiak Amelia kl. 4b śr. 5,73

Skrobich Bartosz k. 4c śr. 5,73

 

Banaszak Jakub kl. 5d śr. 5,67

Ratajczak Zofia kl. 5c śr. 5,67

Rybko Julia kl. 5a śr. 5,67

Spławska Maria kl. 8e śr. 5,67

Wlazły Róża kl. 5a śr. 5,67

 

Dolata Wiktoria kl. 4b śr. 5,64

Jacków Weronika kl. 4c śr. 5,64

Kulikowska Zofia kl. 4a śr. 5,64

Sobański Kamil kl. 7a śr. 5,64

Szymkowiak Piotr kl. 4b śr. 5,64

Taciak Gabriela kl. 4c śr. 5,64

Żelek Adrian kl. 4b śr. 5,64

 

Cichy Maciej kl. 8e śr. 5,61

Tomczak Stanisława kl. 8e śr. 5,61

 

Wawrzyniak Monika kl. 8d  śr.5,59

 

Burian Mikołaj kl. 6b śr. 5,58

Draszkiewicz Maja kl. 5c śr. 5,58

Kałużny Antoni kl. 5s śr. 5,58

Marchwiak Alan kl. 6e śr. 5,58

Oleszak Anna kl. 6c śr. 5,58

Staszak Antoni kl.5s śr. 5,58

Świerczyński Jan kl. 6c śr. 5,58

Tarka Mikołaj kl. 6e śr. 5,58

 

Przygocka Wiktoria kl. 7c śr. 5,57

Tarka Wojciech kl. 7c śr. 5,57

 

Cichy Maciej kl. 8e śr. 5,56

Duszczak Maja kl. 8e śr. 5,56

Piechowiak Adrian kl. 8d śr. 5,56

Wrzaskowska Judyta kl. 8d śr. 5,56

 

Ochowiak Paweł kl. 4b śr. 5,55

Stefaniak Agata kl. 4c śr. 5,55

 

Deiksler Wiktor kl. 6e śr. 5,50

Duszczak Alicja kl. 6c śr. 5,50

Furmańska Amelia k. 5d śr. 5,50

Grześkowiak Franciszek kl. 5b śr. 5,50

Hypka Kornelia kl. 8c kl. 5,50

Idaszek Zofia kl. 6s śr. 5,50

Kucharski Kacper kl. 5s śr. 5,50

Mroczkowska Maja kl. 8a śr. 5,50

Olszewska Marta kl. 6d śr. 5,50

Roszak Anna kl. 5a śr. 5,50

Skrzydlewski Michał kl. 5b śr. 5,50

Spochacz Mateusz kl. 5a śr. 5,50

Stanicki Antoni kl. 7c śr. 5,50

Wisiński Jakub kl. 5c śr. 5,50

Woźniak Paweł kl. 6d śr. 5,50

Zimowski Patryk kl. 5s śr. 5,50

 

Majcher Bartosz kl. 4a śr. 5,45

Marcinkowska Kinga kl. 4c śr. 5,45

Mikołajczak Jakub kl. 4a śr. 5,45

Pakulski Jakub kl. 4d śr. 5,45

Rawecki Mikołaj kl. 4a śr. 5,45

 

Matuszek Maja kl. 8e śr. 5,44

 

Ochowiak Kacper kl. 7s śr. 5,43

 

Barczak Wojciech kl. 6e śr. 5,42

Bartkowiak Piotr kl. 5a śr. 5,42

Bednarz Adrian kl. 5c śr. 5,42

Błaszak Mikołaj kl. 6b śr. 5,42

Chojnacka Zofia kl. 5c śr. 5,42

Draszkiewicz Mikołaj kl. 6b śr. 5,42

Gabryelewicz Marta kl. 6s śr. 5,42

Janczakowska Weronika kl. 5a śr. 5,42

Jóźwiak Bartosz kl. 5s śr. 5,42

Kędziora Maria kl. 6e śr. 5,42

Klepacki Jacek kl. 6b śr. 5,42

Łagiewka Daria kl. 6d śr. 5,42

Matusiak Hubert kl. 6c śr. 5,42

Pernak Weronika kl. 6b śr. 5,42

Piasecka Maja kl. 6d śr. 5,42

Rawecka Julia kl. 5s śr. 5,42

Skonieczny Wojciech kl. 6c śr. 5,42

Solarski Przemysław kl. 5a śr.5,42

Sznura Antoni kl. 5a śr. 5,42

Wrzaskowska Anna kl. 5s śr. 5,42

 

Witaszak Hanna kl. 8d śr. 5,39

 

Alakparov Abbas kl. 7b śr. 5,38

 

Andrzejewski Juliusz kl. 4c śr. 5,36

Banaszak Antoni kl. 4c śr. 5,36

Grządzielewski Sebastian kl. 4b śr. 5,36

Janczakowska Emilia kl. 7a śr. 5,36

Kukulska Michalina kl. 4c śr. 5,36

Lepczyńska Julia kl. 4b śr. 5,36

Wachowiak Maria kl. 6s śr. 5,36

Wichłacz Jakub kl. 7s śr. 5,36

 

Balcerowska Hanna kl. 5a śr. 5,33

Białecka Zuzanna kl. 5b śr. 5,33

Górlińska Nadia kl. 6s śr. 5,33

Kasprzak Zofia kl. 5b śr. 5,33

Klemińska Roksana kl. 5a śr. 5,33

Kopankiewicz Agata kl. 5a śr. 5,33

Kozlovska Yaryna kl. 6b śr. 5,33

Łopatka Patrycja kl. 6b śr. 5,33

Maleszka Hanna kl. 6b śr. 5,33

Mnich Julia kl. 6e śr. 5,33

Pawlak Adrian kl. 5b śr. 5,33

Pawluczuk Aleksander kl. 6s śr. 5,33

Rajmund Daniel kl. 6b śr. 5,33

Sosińska Nadia kl. 6s śr. 5,33

Strycharczyk Gabriela kl. 6c śr. 5,33

 

Dębowski Stanisław kl. 7s śr. 5,29

Łopaciński Stanisław kl. 7a śr. 5,29

Szczęsna Oliwia kl. 7s śr. 5,29

Walczak Marika kl. 7a śr. 5,29

 

Barczak Julia kl. 8c śr. 5,28

Barczak Kacper kl. 8c śr. 5,28

 

Borowczyk Olga kl. 4c śr. 5,27

Koch Damian kl. 4d śr. 5,27

Łukaszewski Antoni kl. 4a śr. 5,27

Nowak Jakub kl. 4c śr. 5,27

 

Bartkowiak Maciej kl. 6d śr. 5,25

Bublyk Maksym kl. 5b śr. 5,25

Cukrowski Stanisław kl. 6d śr. 5,25

Gembara Julia kl. 6a śr. 5,25

Kasprzyk Zuzanna kl. 5b śr. 5,25

Korcz Jakub kl. 6s śr. 5,25

Łopatka Kinga kl. 5c śr. 5,25

Majka Sebastian kl. 5c śr. 5,25

Motyl Julia kl. 5c śr. 5,25

Rogowski Tomasz kl. 6c śr. 5,25

Skrzypiński Jan kl. 6e śr. 5,25

Szymański Paweł kl. 5d śr. 5,25

 

Klabiński Jakub kl. 8b kl. 5,22

Motyl Kacper kl. 8a śr. 5,22

Paul Hanna kl. 8d śr. 5,22

 

Haniewicz Nicola kl. 7a śr. 5,21

Jóźwiak Zofia kl. 7b śr. 5,21

Stefaniak Natalia kl. 7c śr. 5,21

Żelek Krystian kl. 7s śr. 5,21

 

Budzinska Amelia kl. 4c śr. 5,18

Górski Mikołaj kl. 4d śr. 5,18

Mandziak Marek kl. 4d śr. 5,18

 

Frąckowiak Wiktoria kl. 6a śr. 5,17

Górniak Klaudia kl. 5c śr. 5,17

Hauke Karolina kl. 6s śr. 5,17

Kulak Mateusz kl. 5b śr. 5,17

Łagiewka Marta kl. 6d śr. 5,17

Łagiewka Wiktor kl. 6d śr. 5,17

Myszkowska Julia kl. 5d śr. 5,17

Pawełczyk Hanna kl. 5s śr. 5,17

Pawlak Amelia kl. 5d śr. 5,17

Stachowiak Adrian kl. 8c śr. 5,17

Stanisławska Paula kl. 5s śr. 5,17

Strycharczyk Aleksandra kl. 6c śr. 5,17

Śliwińska Weronika kl. 6b śr. 5,17

Trzmiel Dominik kl. 5d śr. 5,17

Wiśniewska Helena kl. 5a śr. 5,17

 

Tabaka Zuzanna kl. 7s śr. 5,14

 

Kubacki Szymon kl. 8a śr. 5,12

 

Felman Antoni kl. 8e śr. 5,11

 

Belinskyi Adrian kl. 4a śr. 5,09

Budzinski Adam kl. 4c śr. 5,09

Bzowa Zuzanna kl. 4c śr. 5,09

Jóźwiak Mateusz kl. 4a śr. 5,09

Kędziora Oliwia kl. 4c śr. 5,09

Mieloch Franciszek kl. 4b śr. 5,09

 

Balcerzak Patryk kl. 5b śr. 5.08

Bartkowiak Bartosz kl. 5b śr. 5.08

Bródka Bartosz kl. 6d śr. 5,08

Dziadykiewicz Jakub kl. 6d śr. 5,08

Frąckowiak Julia kl. 6b śr. 5,08

Głuch Maciej kl. 5c śr. 5,08

Górski Dawid kl. 6a śr. 5,08

Jackowiak Nikola kl. 7a śr. 5,08

Jaskuła Zofia kl. 5a śr. 5,08

Łopacińska Gabriela kl. 5c śr. 5,08

Łukaszewski Franciszek kl. 5a śr. 5,08

Małecki Filip kl. 5a śr. 5,08

Sroka Julia kl. 6e śr. 5,08

Szczepaniak Aleksandra kl. 6b śr. 5,08

Taranczewska Hanna kl. 5a śr. 5,08

 

Dobroś Jakub kl. 7c śr. 5,07

Kucharska Maja kl. 7s śr. 5,07

Łazarienko Maksim kl. 7a śr. 5,07

Zaremba Kacper kl. 7a śr. 5,07

 

Bartkowiak Kacper kl. 8d śr. 5,06

Stachowiak Ariana kl. 8c śr. 5,06

 

Błaszczak Jagoda kl. 4b śr. 5,00

Czajka Tymon kl. 5d śr. 5,00

Furmanek Jakub kl. 6b śr. 5,00

Graf Gustaw kl. 7s śr. 5,00

Jóźwiak Maria kl. 6a śr. 5,00

Klemenski Michał kl. 4d śr. 5,00

Kosmowska Anna kl. 6c śr. 5,00

Kowalska Maria kl. 4d śr. 5,00

Kurpik Martyna kl. 7s kl. 5,00

Lisiewicz Łukasz kl. 7s kl. 5,00

Markiewicz Nadia kl. 4c śr. 5,00

Mieloch Marcelina kl. 8a śr. 5,00

Mieloch Wiktoria kl. 4b śr. 5,00

Motyl Wiktor kl. 6c śr. 5,00

Najdek Mateusz kl . 4d śr. 5,00

Narożna Joanna kl. 6s śr. 5,00

Patyk Kacper kl. 6a śr. 5,00

Stachowiak Amelia kl. 7a śr. 5,00

Sikorska Gabriela kl. 6s śr. 5,00

Wojtysiak Natalia kl. 4a śr. 5,00

Zgirska Joanna kl. 5c śr. 5,00

 

Mateusz Wiśniewski kl. 8e śr. 4,94

Dobersztajn Jakub kl. 5b śr. 4,92

Frąckowiak Kornelia kl. 6b śr. 4,92

Jóźwiak Hanna kl. 6e śr. 4,92

Lacherska Daria kl. 5d śr. 4,92

Lepczyński Oskar kl. 6e śr. 4,92

Rajewicz Wiktoria kl. 6c śr. 4,92

Rybotycki Szymon kl. 6s śr. 4,92

Tomaszewska Faustyna kl. 6d śr. 4,92

 

Bandyszak Rozalia kl. 4d śr. 4,91

Łuczak Krzysztof kl. 4a śr. 4,91

Maćkowiak Gabriela kl. 4b śr. 4,91

Skomorowski Kamil kl. 4b śr. 4,91

Stachowiak Kacper kl. 4a śr. 4,91

Zaworska Oliwia kl. 4c śr. 4,91

 

Woźniak Oliwia kl. 8d śr. 4,89

 

Cempiel Emilia kl. 7a śr. 4,86

Iwaszczuk Zofia kl. 7c śr. 4,86

Nowakowski Mariusz kl. 7s śr. 4,86

 

Brzóstowicz Wiktoria kl. 6d śr. 4,83

Chrapek Weronika kl. 6d śr. 4,83

Frąckowiak Nikola kl. 5b śr. 4,83

Kowalski Marcin kl. 6b śr. 4,83

Kurnatowska Marta kl. 6e śr. 4,83

Łazarienko Wadim kl. 5d śr. 4,83

Machajewska Julia kl. 6b śr. 4,83

Marcinkowska Karolina kl. 8d śr. 4,83

Matuszek Leon kl. 5c śr. 4,83

Niciecka Gabriela kl. 6b śr. 4,83

Skibiński Bartosz kl. 6e śr. 4,83

Surdyk Jan kl. 5c śr. 4,83

Wołoszyn Wojciech kl. 6d śr. 4,83

 

Gaworska Nela kl. 4d śr. 4,82

Grodzki Franciszek kl. 4b śr. 4,82

Kaczmarek Karol kl. 4d śr. 4,82

Nowak Sylwia kl. 4d śr. 4,82

Ociepa Małgorzata kl. 4a śr. 4,82

Stefańska Agnieszka kl. 4b śr. 4,82

 

Siuchniński Aron kl. 4d śr. 4,80

 

Lacherska Jessica kl. 7b śr. 4,79

Lisiewicz Igor kl. 7c śr. 4,79

Zaganiaczyk Jeremi kl. 7s śr. 4,79

Zaworska Julia kl. 7s śr. 4,79

 

Czerniak Samanta kl. 6e śr. 4,75

Dydymski Wiktor kl. 5d śr. 4,75

Fludra Weronika kl. 6b śr. 4,75

Gąsiorek Weronika kl. 6a śr. 4,75

Górzyński Jerzy kl. 5c śr. 4,75

Guzenda Amelia kl. 5s śr. 4,75

Małecki Wiktor kl. 6c śr. 4,75

Nossow Maja kl. 5d śr. 4,75

Nowak Filip kl. 5d śr. 4,75

Nyczak Wiktoria kl. 6c śr. 4,75

Pawlak Kacper kl. 6s śr. 4,75

Półrolniczak Maria kl. 6d śr. 4,75

Ritter Jakub kl. 6s śr. 4,75

 

   Oby tak dalej! Gratulujemy!              Samorząd Uczniowski

Skip to content