Przeskocz do treści

Drodzy Rodzice, Nauczyciele,  i Uczestnicy XI  Festiwalu Piosenki Anglo- i Niemieckojęzycznej!

Ze względu na okoliczności związane  z pandemia korona wirusa tegoroczny Festiwal nie mógł odbyć się na żywo w auli Szkoły Podstawowej Nr 2 tylko przebiegał on-line. Odbył się natomiast po raz pierwszy w innowacyjnej wersji on-line.
Oprócz organizatorów występy uczestników zgodziły się oceniać również: Joanna Nowakowska – nauczyciel języka angielskiego z Zespołu Szkół w Nowym Mieście, Magdalena Sznura – nauczyciel języka niemieckiego ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Środzie Wlkp. oraz Klaudia Kulak – instruktor wokalny z Ośrodka Kultury w Środzie Wlkp. Wszyscy członkowie jury byli pod wrażeniem zaprezentowanego poziomu i zaangażowania uczestników.
W części niemieckiej zgłosiło się 8 uczestników .

I miejsce: Karolina Józwiak  Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1  we Wrześni
II miejsce: Gabriela Zandrowicz  SP Nr 2 Środa Wlkp.
III miejsce: Antonina Nowaczyk Samorządowa Szkoła Podstawowa w Kaczanowie

Natomiast w części angielskiej zaprezentowało się 16 uczestników.
 I miejsce: Sandra Michalak Zespół Szkół w Chociczy
II miejsce: Hanna Witaszak  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Środzie Wlkp.
III miejsce: Filip Sznura Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kórniku
Wyróżnienie: Julia Jankowska Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3 we Wrześni
Wyróżnienie: Weronika Rybka Szkoła Podstawowa w Orzechowie.

W tegorocznym Festiwalu laureaci otrzymują słuchawki i powerbanki oraz dyplomy ufundowane przez: Urząd Miasta Środa Wlkp. oraz Średzkie Starostwo Powiatowe. Wszyscy uczestnicy otrzymują: pendrivy oraz dyplomy ufundowane przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 2.  Mamy również przygotowane podziękowania dla nauczycieli.

Mając na względzie bezpieczeństwo organizatorzy proszą o przybycie osobiste tylko zdobywców miejsc I-III oraz wyróżnień w dniu 9 czerwca o godz. 12.00 do Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi na ul. Lipową 9. Wręczenie nagród odbędzie się na boisku szkolnym. Każdy laureat może przybyć z jedną osobą: rodzicem lub nauczycielem. Prosimy do 28.05 o podanie numeru kontaktowego do tej osoby.  Osoby przybyłe na wręczenie nagród poprosimy o przekazanie upominków innym uczestnikom Festiwalu oraz podziękowań nauczycielom. Jeżeli nie będzie takiej możliwości, to będę one również do odbioru w sekretariacie naszej szkoły  od 10 czerwca.

Wszelkich informacji udzielamy droga mailową: festiwaljezykowobcych@gmail.com

Na pytania Państwa odpowiedzą również Koordynatorki Festiwalu:

Anna Wnuk telefon: 608 444 916 
Anna Janczakowska telefon: 513 055 366
Agnieszka Wysocka telefon: 609 135 125  

Skip to content