Przeskocz do treści

Święto Mam, Tatusiów i Dzieci w 1e.

Wszyscy wiemy, jak ważną rolę pełnią w życiu każdego człowieka rodzice, zwłaszcza małego pierwszoklasisty.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że najmniejszą, a zarazem najważniejszą komórką społeczną jest rodzina, a więc rodzice + dziecko/dzieci. Wreszcie, każdy rodzic z pewnością zdaje sobie sprawę, jakim skarbem dla niego jest własne dziecko lub są własne dzieci. Pomimo ograniczonych możliwości, te ważne dni, czyli Dzień Matki, Dzień Dziecka oraz Dzień Ojca zostały w ramach nauki zdalnej odpowiednio uczczone. Uczniowie mieli sporo czasu, aby przygotować niespodzianki dla rodziców, czy to według propozycji nauczyciela, czy według własnego pomysłu. Owocem tych starań były między innymi wyjątkowe laurki, ale także piosenki, wierszyki, filmiki. Niektóre prace zostały nadesłane do prezentacji, co niniejszym czynię.
Magdalena Franczak

 

 

 

Skip to content