Przeskocz do treści

Wydarzenia klasy 1c

We wrześniu spotkaliśmy się  razem po raz pierwszy  i od początku bardzo się polubiliśmy. Wspólnie spędzaliśmy  czas ucząc się i bawiąc. Chętnie angażowaliśmy się w akcje charytatywne  np. Pełna miska dla schroniska. W klasie świętowaliśmy Dzień Kobiet, Karnawał, Andrzejki, Dzień Chłopca, Mikołajki. Wspólnie z Rodzicami wykonywaliśmy świąteczno –zimowe ozdoby, a z przedszkolakami na drzwiach otwartych robiliśmy prace plastyczne. Wiemy co to Polska i niepodległość, dlatego wzięliśmy udział w akcji Murale dla Niepodległej. Chętnie uczestniczymy w  ogólnoszkolnych uroczystościach jak Święto Flagi czy Kolędowanie. Byliśmy także na pierwszej wspólnej wycieczce w Szreniawie, gdzie braliśmy udział w warsztatach bożonarodzeniowych wykonując samodzielnie ozdoby. Teraz niestety nie możemy się spotykać, mamy kontakt tylko on line, ale za to więcej czasu na wykonywanie prac plastycznych, oto niektóre z nich.. Do zobaczenia w szkole.

Dagmara Godziewska

Skip to content