Przeskocz do treści

Gratka dla uczniów “Szkoła z Gigantami”

Zapraszamy uczniów klas 4-6 i 7-8 do wzięcia udziału w programie “Szkoła z Gigantami”. To cykl 5 zajęć online w formie webinaru. Dla uczniów klas 4-6 to kodowanie w Scratch, dla klas 7-8 to warsztaty z programowania w języku Python. Ostatnie zajęcia będą poświęcone bezpiecznemu korzystaniu z Internetu. Warsztaty będą prowadzone w formie webinaru. Każde spotkanie trwa 2 godziny lekcyjne (1,5 h).
Szczegółowe informacje na temat warsztatów (linki poniżej):
Szkoła z Gigantami - warsztaty online z programowania w Scratchu (9-12 lat)
Szkoła z Gigantami - warsztaty online z programowania w Pythonie (13-18 lat)
W związku z ograniczoną liczbą miejsc warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest rejestracja oraz wybranie docelowej grupy dla ucznia poprzez poniższy formularz:
>>> "Szkoła z Gigantami" - zapisy dla uczniów <<<

Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania, oferująca od ponad 5 lat kursy programowania dla dzieci i młodzieży. Trenerzy prowadzący zajęcia to doświadczeni i aktywni zawodowo programiści oraz specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa.

Joanna Majcher

 

Skip to content