Przeskocz do treści

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

W hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Środzie Wlkp. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w piłce ręcznej chłopców.
W zawodach udział wzięły trzy szkoły: SP 2 Środa Wlkp., SP 3 Środa Wlkp. oraz SP Kolniczki. Turniej rozgrywany systemem "każdy z każdym". Mecz trwał 2 połowy po 15 minut. Pierwszy mecz zagrały zespoły SP 2 i SP3. Od początku spotkania było widać, iż grają ze sobą dwa bardzo dobre zespoły i o zwycięstwie będą decydowały szczegóły. Chłopcy jednej i drugiej drużyny walczyli do samego końca. Zespół SP 2 zagrał bardzo dobry mecz, niestety nie wystarczyło to by pokonać bardzo dobrze dysponowanego rywala. Drugi mecz z zespołem SP Kolniczki decydował o zajęciu drugiego miejsca w turnieju. Reprezentacja SP 2 odniosła zwycięstwo i ostatecznie zajęła drugie miejsce. Zwycięzca zawodów będzie reprezentowali powiat średzki w Mistrzostwach Rejonu. Gratulujemy wyniku i życzymy powodzenia w dalszym etapie.

Podsumowując turniej należy powiedzieć  iż poziom piłki ręcznej w powiecie średzki w szkołach podstawowych jest bardzo wysoki.

SP 2 reprezentowali:     

  1. Dawid Kaczmarek - 7s
  2. Jan Wójkiewicz - 7s
  3. Antoni Mieloch - 7s
  4. Dawid Tumidaj - 7s
  5. Jeremi Zaganiaczyk - 7s
  6. Tomasz Skrobich - 7s
  7. Antoni Felman - 8e
  8. Kamil Nowak - 8e
  9. Paweł Kościelniak - 8e
Skip to content