Przeskocz do treści

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców – Igrzyska Dzieci

20.02.2020 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Środzie Wlkp. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych klas 6 i młodszych  w piłce ręcznej chłopców. W zawodach udział wzięły trzy szkoły: SP 2 Środa Wlkp., SP 3 Środa Wlkp. oraz ZSA. Mecz trwał 2 połowy po 15 minut. Tego dnia reprezentacja SP 2 okazała się bezkonkurencyjna, pewnie pokonując rywali. Zwycięzca zawodów będzie reprezentował powiat średzki w Mistrzostwach Rejonu. Gratulujemy wyniku i życzymy powodzenia w dalszym etapie.

SP 2 reprezentowali:     

  1. Kacper Ochowiak - 7s
  2. Marcin Skrobich - 6s
  3. Jakub Korcz - 6s
  4. Maciej Nowik - 6s
  5. Rafał Kapuściński - 6s
  6. Mateusz Madaj - 6s
  7. Łukasz Forysiak - 6s
  8. Kuba Jankowski - 6s
  9. Bogumił Bukowski - 5c
Skip to content