Przeskocz do treści

Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej – Igrzyska Dzieci

Turniej Mistrzostw Powiatu w Halowej Piłce Nożnej został rozegrany w hali SP 2 przy ul. Lipowej. W turnieju wzięły udział 4 zespoły: SP 2 Środa Wlkp., SP Zaniemyśl, SP Dominowo, SP Klęka. Skład drużyny piłki nożnej to maksymalnie 10 chłopców urodzonych w latach 2007 i młodsi. Turniej rozegrany systemem "każdy z każdym". Mecz trwał 2 połowy po 10 minut.  Zespół SP 2 Środa Wlkp. odniósł trzy zwycięstwa i pewnie awansował do trzeciego etapu czyli Mistrzostw Rejonu Poznań Teren Wschód zostając Mistrzem Powiatu. Chłopcom należą się gratulacje za walkę jaką podjęli.

Skład reprezentacji SP 2:

  1. Ochowiak Kacper - 7s
  2. Skrobich Marcin - 6s
  3. Jankowski Kuba - 6s
  4. Forysiak Tomasz - 6s
  5. Forysiak Łukasz - 6s
  6. Korcz Jakub - 6s
  7. Kamiński Piotr - 6c
  8. Motyl Wiktor - 6c
  9. Mielcarek Dominik - 5s
Skip to content