Przeskocz do treści

Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej

02.12.2019 w Hali SP 2 przy ulicy Lipowej, odbyły się Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej. W turniej tym nie mogło zabraknąć uczniów reprezentujących Szkołę Podstawową Nr 2 w Środzie Wlkp. Skład drużyny piłki nożnej to maksymalnie 10 chłopców urodzonych w latach 2007 i młodsi. Szkoła Podstawowa Nr 2 zgłosiła do udziału drużynę która prowadzona przez nauczyciela wychowania fizycznego osiągnęła bardzo dobry wynik w rozgrywkach gminnych. Udział w Mistrzostwach wzięły tylko 2 drużyny: SP 2 Środa Wlkp.- gospodarz, SP 3 Środa Wlkp. Mecz trwał 2 połowy po 30 minut. Gospodarze pewnie zwyciężyli w tym spotkaniu nie dając szans reprezentacji SP 3 Środa Wlkp. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Reprezentacja SP 2 awansowała do Mistrzostw Powiatu, które odbędą się 09.12.2019. Gospodarzem Mistrzostw Powiatu będzie również SP 2 Środa Wlkp. Chłopcom należą się gratulacje za walkę jaką podjęli, wysiłek był niesamowity. Życzymy powodzenia w Mistrzostwach Powiatu.

Skład reprezentacji SP 2:

  1. Ochowiak Kacper - 7s
  2. Skrobich Marcin - 6s
  3. Jankowski Kuba - 6s
  4. Forysiak Tomasz - 6s
  5. Forysiak Łukasz - 6s
  6. Korcz Jakub - 6s
  7. Kamiński Piotr - 6c
  8. Motyl Wiktor - 6c
  9. Łopatka Dawid - 5s
  10. Mielcarek Dominik - 5s
Skip to content