Przeskocz do treści

V Powiatowy Międzyszkolny Dzień Wolontariatu

Dziś razem z uczennicami z Szkolnego Klubu Wolontariatu brałyśmy udział
w V Międzyszkolnym Dniu Wolontariatu. Spotkanie dla wolontariuszy zostało  zorganizowane przez nauczycieli
i uczniów z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Mieliśmy okazję wysłuchać wystąpień zaproszonych gości m.in.:
G. Gabrylewicza z Ogrzewalni dla Bezdomnych w Poznaniu i przedstawiciela Fundacji Pomocy Wzajemnej "Barka". Była to dla nas wspaniała okazja do wymiany doświadczeń z innymi wolontariuszami i spotkania wyjątkowych ludzi. Przekazaliśmy a ręce pana G. Gabrylewicza z Poznańskiej Ogrzewalni dla Bezdomnych zebraną w szkole bieliznę. Dziękujemy WAM Drodzy Uczniowie, Rodzicie i Nauczyciele
w zaangażowanie i udział w tej zbiórce!!!

Anna Janczakowska

Skip to content