Przeskocz do treści

Życzliwym być każdemu wypada

Dzień Życzliwości i Pozdrowień na stałe wpisał się w kalendarz imprez szkolnych.
I tak 21 listopada uczniowie i nauczyciele aktywnie włączyli się w obchody tego dnia – byli ubrani na żółto lub mieli żółty element stroju, dzięki czemu na korytarzach zrobiło się promiennie i radośnie.
Już od samego rana dziewczynki z Samorządu Uczniowskiego rozdawały cukierki, życząc wielu uśmiechów na twarzy. Na zajęciach z wychowawcą każda klasa przygotowała papierowe dłonie i kolorowe paski, na których zapisane zostały hasła związane z życzliwością – prace utworzyły Dywan Życzliwości.
Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się akcja „Weź mnie ze sobą i podaj dalej” - każdy mógł oderwać małą kartkę z życzliwym słowem i podać dalej.
Dużo emocji wzbudziła szkolna „Skrzynka Życzliwości”, do której uczniowie mogli włożyć karteczki z życzeniami i pozdrowieniami dla kolegów, koleżanek i nauczycieli.
Największym zainteresowaniem cieszyła się jednak żółta herbata, której mogli napić się wszyscy, pod warunkiem ze przynieśli kubek.
Mamy nadzieję, że uśmiechy będą gościć na naszych twarzach jak najczęściej, a życzliwość stanie się naszym stylem życia.

Samorząd Uczniowski

Skip to content