Przeskocz do treści

Mistrzostwa Rejonu w Badmintonie chłopców

19 listopada 2019 uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 ze Środy Wlkp. wzięli udział w Mistrzostwach Rejonu w Badmintonie. Zawody odbyły się w kategorii chłopców.
W Finale Rejonu udział wzięły dwie reprezentacje chłopców.Chłopcy starsi w składzie: Dawid Kaczmarek, Jan Wójkiewicz, Tomasz Skrobich, chłopcy młodsi w składzie: Kacper Ochowiak, Mateusz Madaj.  Chłopcy starsi trafili do grupy z zespołami: SP 9 Gniezno, SP 4 Jarocin oraz SP Radzewo. Chłopcy młodsi trafili do grupy z zespołami: SP Zasutowo, SP Puszczykowo oraz SP Swarzędz. Wszystkie zespoły były mocne i wyrównane. Chłopcy młodsi zajęli drugie miejsce w grupie, przegrali minimalnie jeden mecz, niestety awans do dalszej części turniej dawało tylko pierwsze miejsce. Niezwykle ciekawie było w grupie chłopców starszych. Większość wyników kończących było 3-2, o drugim miejscu w grupie decydowały małe punkty. Niestety chłopcy po walce zajęli 3 miejsce w grupie i zakończyli udział w turnieju.  Reprezentacja SP 2  zagrała dobre zawody i mogła z podniesionym czołem wracać do domu.

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów

Skip to content