Przeskocz do treści

Przygotowania do Bożonarodzeniowego Szkolnego Kiermaszu Charytatywnego

Pomimo, że do Świąt Bożego Narodzenia pozostało jeszcze trochę czasu u nas przygotowania pełną parą. Wykonujemy piękne ozdoby świąteczne na Bożonarodzeniowy Kiermasz Charytatywny ... "wszystkie ręce na pokład", nie tylko podczas lekcji plastyki, techniki, na godzinach wychowawczych, ale także w domu
i na popołudniowych spotkaniach w szkole. Popołudniowe warsztaty, na których dzieci przygotowywały m.in.: kartki świąteczne, świeczki i inne ozdoby przygotowały i poprowadziły m.in.: p. Sara Filipiak, p. Zofia Ratajczak, p. Aleksandra Hańczyk, p. Ania Janczakowska.
Dziękujemy za pomoc Rodzicom, Dziadkom, Nauczycielom i oczywiście WAM Drodzy Uczniowie! Dziękujemy za zapał i zaangażowanie!!!

Skip to content