Przeskocz do treści

Mistrzowski badminton

W dniu 5 listopada 2019 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 ze Środy Wlkp. wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu w Badmintonie. Zawody odbyły się w kategorii chłopców i dziewcząt, w dwóch grupach wiekowych: młodsza: 2007 i młodsi, starsza: 2005/2006. Zawody odbyły się w hali gimnastycznej SP 2 przy ul. Dąbrowskiego.W wyniku kilkugodzinnej rywalizacji dziewczęta z SP 2 Środa Wlkp., w kategorii młodszej, w składzie: Maria Golec, Maria Wachowiak i Nadia Sosińska zajęły drugie miejsce. W kategorii starszej dziewczęta w składzie: Dominika Cechmann, Jagoda Chałas, Maria Biniarz,  okazały się bezkonkurencyjne i zajęły pierwsze miejsce. W etapie powiatowym drużyna chłopców starszych w składzie: Jan Wójkiewicz, Dawid Kaczmarek i Tomasz Skrobich okazała się bezkonkurencyjna i pewnie zdobyła pierwsze miejsce. Drużyna młodszych chłopców w składzie: Mateusz Madaj, Kacper Ochowiak, Rafał Kapuściński, również okazała się bezkonkurencyjna i została Mistrzem Powiatu. 

Gratulacje dla wszystkich reprezentantów szkoły ponieważ wywalczyli awans do Mistrzostw Rejonu Poznań Teren Wschód. GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content