Przeskocz do treści

Mistrzostwa Powiatu w unihokeju dziewcząt

W czwartek , 31 października  2019r. reprezentacja dziewcząt naszej szkoły pojechała do Nowego Miasta  na Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju , w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.  W turnieju wzięły udział  4 drużyny :  SP  Nowe Miasto, SP  Klęka , SP  Słupia Wielka oraz SP nr 2 Środa Wielkopolska. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym” . I tak w pierwszym spotkaniu nasze zawodniczki zagrały z gospodyniami  turnieju, zespołem z Nowego Miasta. Niestety,  dość nieśmiało rozpoczęły grę i w konsekwencji musiały uznać wyższość przeciwniczek, przegrywając 0:5. Drugi mecz dziewczęta zagrały już z większym polotem, jednak do zwycięstwa zabrakło celnych strzałów do bramki i spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2 na naszą niekorzyść. W ostatniej rozgrywce „nasze unihokeistki” rozegrały najlepsze spotkanie w turnieju , pokonując zespół ze Słupi Wielkiej 2:0.
Bramki dla naszego zespołu zdobyła Jagoda Chałas  z klasy 7s.
Opiekunem grupy dziewcząt była Aleksandra Hańczyk.

 Klasyfikacja końcowa  turnieju :

  1. miejsce -  Szkoła  Podstawowa w Nowym Mieście ;
  2. miejsce -  Szkoła Podstawowa w Klęce ;
  3. miejsce -  Szkoła Podstawowa nr 2 w Środzie Wielkopolskiej ;
  4. miejsce -  Szkoła Podstawowa w Słupi Wielkiej .

Dziewczęta  zagrały  w składzie:
1.Dominika Cechmann  -  7s
2.Jagoda Chałas              -  7s
3.Julita Chomontek       -  7s
4.Agata Czajka               -  7s
5.Agnieszka Komorowicz  -  7s
6.Martyna Kurpik      -  7s
7.Oliwia Litke           -  7s
8.Oliwia Szczęsna       -7s
9.Julia  Zaworska        -  7s
10.Paulina Czwojdrak    -  8c
11.Agnieszka Gaworska    -  8c
12.Daria Małecka             -  8c
13.Gabriela Zandrowicz     -  8c

Skip to content