Międzyszkolny turniej piłki nożnej.

W dniu 07.10.2019 uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Środzie Wielkopolskiej wzięli udział w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej gdzie spisali się znakomicie zajmując I miejsce. Zawody zorganizowane zostały przez Publiczną Szkołę Podstawową z Oddziałami Przedszkolnymi w Ziminie. Zgodnie z nowym podziałem ustalonym przez Szkolny Związek Sportowy, turniej rozegrano w dwóch kategoriach. Uczniowie urodzeni w latach 2005-2006 to jedna grupa, uczniowie urodzeni w latach 2007 i młodsi zagrali w drugiej grupie. Do rywalizacji przystąpiło 5 szkół: SP2 Środa Wlkp., ZS Tulce, NSP Brodowo, SP Pławce oraz gospodarze PSP w Ziminie. Turniej rozegrany został  na boisku szkolnym systemem „każdy z każdym” w grupach. Odnosząc komplet zwycięstw w grupie starszej i młodszej, wygraliśmy cały turniej otrzymując z rąk Dyrektora Szkoły w Ziminie puchary dla najlepszych drużyn turnieju. Gratulacje!

Skład reprezentacji szkoły - rocznik 2005-2006

1. Kusza Jędrzej - 7b