Przeskocz do treści

Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej w Ziminie

W dniu 07.10.2019 uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Środzie Wielkopolskiej wzięli udział w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej gdzie spisali się znakomicie zajmując I miejsce.Zawody zorganizowane zostały przez Publiczną Szkołę Podstawową z Oddziałami Przedszkolnymi w Ziminie. Zgodnie z nowym podziałem ustalonym przez Szkolny Związek Sportowy, turniej rozegrano w dwóch kategoriach. Uczniowie urodzeni w latach 2005-2006 to jedna grupa, uczniowie urodzeni w latach 2007 i młodsi zagrali w drugiej grupie.  Do rywalizacji przystąpiło 5 szkół: SP2 Środa Wlkp., ZS Tulce, NSP Brodowo, SP Pławce oraz gospodarze PSP w Ziminie. Turniej rozegrany został  na boisku szkolnym systemem „każdy z każdym” w grupach. Odnosząc komplet zwycięstw w grupie starszej i młodszej, wygraliśmy cały turniej otrzymując z rąk Dyrektora Szkoły w Ziminie puchary dla najlepszych drużyn turnieju. Gratulacje!

Skład reprezentacji szkoły - rocznik 2005-2006

 1. Kusza Jędrzej - 7b
 2. Bartkowiak Krzysztof - 7b
 3. Dębowski Stanisław - 7s
 4. Wójkiewicz Jan - 7s
 5. Kaczmarek Dawid - 7s
 6. Hoffmann Florian - 8c
 7. Stratyński Marek - 8e
 8. Kościelniak Paweł - 8e

Skład reprezentacji szkoły - rocznik 2007 i młodsi

 1. Ochowiak Kacper - 7s
 2. Pawluczuk Aleksander - 6s
 3. Forysiak Tomasz - 6s
 4. Forysiak Łukasz - 6s
 5. Korcz Jakub - 6s
 6. Skrobich Marcin - 6s
 7. Motyl Wiktor - 6c
 8. Kamiński Piotr - 6c
Skip to content