Przeskocz do treści

Dzień Chłopca inaczej

O godzinie 9.50 klasa 6C wyruszyła ze szkoły na spotkanie z przygodą, na uczniów czekał pan  Dariusz Małecki – animator „Orlika”. Po zapoznaniu dzieci   z zasadami panującymi na obiekcie sportowym pan Małecki poprowadził nie tylko ćwiczenia ogólnorozwojowe, ale również ciekawe gry i zabawy.
Były to: rozgrzewka stacjonarna, rozgrzewka biegowa, ćwiczenia na drabince sportowej, wyścigi w rzędach z przeszkodami, gry zespołowe ( gra piłeczką do tenisa ziemnego, piłką balonową oraz do rugby), gra w „kółko i krzyżyk” ( gra piłeczkami piankowymi ).Wszyscy uczniowie chętnie uczestniczyli w każdym sportowym zadaniu. Na koniec klasa 6C gromkimi okrzykami   podziękowała animatorowi za cierpliwość, humor i miło spędzony czas. Na dalsze świętowanie uczniowie udali się do pizzerii, około godz. 13.00 pełni wrażeń wrócili do domu.
wychowawca