Przeskocz do treści

Uroczyste podsumowanie roku szkolnego 2018/2019 – edukacja wczesnoszkolna

We wtorek 18 czerwca, podczas uroczystego apelu podsumowującego pracę w roku szkolnym 2018/2019, uczniom edukacji wczesnoszkolnej wręczone zostały nagrody i wyróżnienia za udział w licznych konkursach i akcjach organizowanych w naszej szkole. Uczniowie szczególnie wyróżniający się swoimi sukcesami dydaktycznymi i będący wzorem zachowania z rąk Pani Dyrektor Jadwigi Wieland otrzymali dyplomy oraz pamiątkowe książki.

Całość spotkania urozmaicili piosenkami i wierszami uczniowie klasy II B, II D i II E.

Mamy w naszej szkole wielu znakomitych uczniów ! Jeszcze raz gratulujemy im wspaniałych wyniki i sukcesów.  

Dziękujemy również nauczycielom bez których tych sukcesów na pewno by nie było.

Zapraszamy na fotorelację.

Monika Spławska