Trzeci ostatni etap szkolnego konkursu czytelniczego „Z książką za Pan Brat” rozstrzygnięty. Wyłoniono Mistrzów Czytelnictwa

W dniu 14 maja 2019 roku uczniowie klas drugich i trzecich przystąpili do pisania testu sprawdzającego znajomość przeczytanej książki Romana Pisarskiego pt.:
"O psie, który jeździł koleją". Jury po sprawdzeniu odpowiedzi uczniów wyłoniło zwycięzców tego etapu.

Laureatami wśród klas drugich zostali:

1. Nadia Stawicka 2b 30,5 p.
  2. Zofia Gburek 2b 17,5 p.
  3. Anna Walczak 2d 15,5 p.

natomiast z klas trzecich:

1. Marta Fludra 3b 33 p.
  2. Piotr Szymkowiak 3b 25 p.
  3. Alicja Wiechcińska 3c 24 p.

Po podsumowaniu wszystkich etapów Mistrzami Czytelnictwa zostały następujące osoby: wśród klas drugich Nadia Stawicka 2b 92 p., a wśród trzecich Marta Fludra 3b 96 p.

Drugie i trzecie miejsca kolejno zajęli:

wśród klas drugich: II miejsce Zofia Gburek 2b 80 p.,

III miejsce Maja Rybotycka 2b 71,5 p.

wśród klas trzecich: II miejsce Piotr Szymkowiak 3b 87 p.,

III miejsce Alicja Wiechcińska 3c 85 p.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przystąpienie do konkursu, a zwycięzcom gratulujemy. Zapraszamy do udziału w kolejnej, już IV edycji tego konkursu
w przyszłym roku szkolnym.

Alicja Szymczak i Dorota Pernak