Przeskocz do treści

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „CZTERY PORY ROKU – LATO”

Zakończyła się czwarta edycja Szkolnego Konkursu Plastycznego „Cztery Pory Roku- Lato”. Jak za każdym razem na ręce komisji wpłynęło wiele prac wykonanych przez uczniów edukacji wczesnoszkolnej. Słońce za oknami mocno grzeje, pozytywnie nas nastraja, więc i w pracach słoneczne  atrybuty lata. Komisja tak, jak przy poprzednich porach roku nagrodziła i wyróżniła po jednej pracy w każdej kategorii wiekowej. Oto zwycięzcy:

PRACE NAGRODZONE

klasy pierwsze       Adam Wieczorek   1b

klasy drugie           Piotr Kmieciak 2a

klasy trzecie          Amelia Cyka 3c

PRACE WYRÓŻNIONE

klasy pierwsze      Kasia Oleszak  1a

klasy drugie          Pavel Ostrovskii  2c

klasy trzecie         Kacper Komorowicz  3b

Nagrodzonym i wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy i zapraszamy  wszystkich uczniów klas I-III do wzięcia udziału w kolejnej edycji naszego konkursu  w nowym roku szkolnym.

Dagmara Godziewska i Agnieszka Machunik