Spotkanie u Pana Burmistrza

W ubiegłym tygodniu uczestnicy wymiany młodzieży w naszej szkole udali się do burmistrza Piotra Mielocha, aby opowiedzieć o przebiegu projektu. W dniach 21-24 maja w SP2 gościli uczniowie ze szkół z Niemiec i Czech. To już 5 lat wspólnych spotkań. Uczniowie z nasze szkoły podziękowali za wsparcie finansowe projektu oraz opowiedzieli o swoich wrażeniach po odbytej wymianie młodzieży. Pan burmistrz obecny w pierwszym dniu tego projektu oraz podczas otwarcia wystawy fotograficznej w auli SP2, wyraził radość, że integracja młodzieży z Polski, Niemiec i Czech tak ciekawie się rozwija. Podziękowania ze strony pana burmistrza zostały również skierowane na ręce pań : Anny Wnuk i Agnieszki Wysockiej, organizatorek wymiany.
Anna Wnuk