Przeskocz do treści

CZTERY PORY ROKU – WIOSNA

Ostatnio, kochani uczniowie  zapraszałyśmy was  do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu „Cztery Pory Roku – Wiosna”. Nie zawiedliście nas i jak zwykle wpłynęło wiele prac wykonanych przeróżnymi plastycznymi technikami. Wiosna jak to wiosna, budzi przyrodę do życia. I  was kochani nastroiła pozytywnie. Dzięki temu wykonaliście je jak zwykle  pięknie.  Oto prace, które zostały przez komisję nagrodzone i wyróżnione.

 Prace nagrodzone                                                                      Prace wyróżnione

Klasy I      Martyna Wielińska 1a                                              Adaś Wieczorek 1b

Klasy II     Natasza Zaremba 2b                                                 Zofia Kałużna 2a

Klasy III    Marta Fludra 3b                                                         Zofia Kulikowska 3a  

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym uczniom i zapraszamy do udziału w ostatniej edycji konkursu ”Cztery Pory Roku – Lato”.

 

Opracowała: Agnieszka Machunik